ראשי / השכרת רכב והתניידות בטנריף / דרכים להצטייד במט"ח לפני הנסיעה לחו"ל

דרכים להצטייד במט"ח לפני הנסיעה לחו"ל

הצטיידות במטבע זר, נכון שחשבתם איפה ניתן להשיג את המטבע הזר במחיר הטוב ביותר?

בלי עמלות? בלי הפרשי שערים גדולים?

אציג לפניכם מספר דרכים, כולן רלוונטיות מבעוד מועד בארץ (פשוט כי מעבר לכך שזה יותר יקר בחו"ל, ההתעסקות מבזבזת לנו זמן בחופשה..)

 

מזכיר לכם, בטנריף המטבע הוא אירו, אך שירות ההמרות רלוונטים כמעט לכל מטבע זר.

 Fly Money – הוא שירות שפותח ע"י חברת סטארטאפ ישראלית, שמאפשרת לכם להזמין מראש את המט"ח שתרצו ללא עמלות, בצורה נוחה ופשוטה ואפילו לבחור את השטרות שתרצו לקבל (יותר כסף קטן/גדול) ישירות בשדה התעופה נתב"ג (בכניסה לדיוטי פרי, משמאל, בסניף של בנק הפועלים עם תור ייעודי למזמינים מראש). יש אפשרות (בתשלום) למי שרוצה לקבל את זה עם שליח עד הבית. מדובר בפתרון פשוט ונוח שאפשר לעשות בקלות מהמחשב או הטלפון ובכך "לסגור את הפינה" של משיכת מט"ח.

יתרון גדול של Fly Money, אפשר להמיר מט"ח בתשלומים ולהקהל על ההוצאה במידת הצורך.

 

דואר ישראל – גם דרכו ניתן להמיר מט"ח, ניתן גם להזמין תור כדי לקצר את משך ההמתנה, אך לרוב השערים אצלהם יהיו פחות רלוונטים או יותנו במשיכת 800 אירו ומעלה

 

כספומטים בחו"ל (ATM) – מדובר באופציה שאישית אני פחות אוהב, לרוב היא מצריכה לחפש איפה יש כספומט קרוב, זמן, חניה לעיתים, דברים שאני מעדיף לא להתעסק איתם בחופשה ולהנות מכל רגע ולא להתעסק בלוגיסטיקה הזו. שימו לב כי יקחו לכם עמלה של 10-20 ש"ח על כל משיכה לרוב, לכן אם כבר, כדאי למשוך סכומים גדולים.

 

כל אחד יבחר את הפתרון המתאים לו, בכל מקרה אני מציע תמיד לקחת איתכם אשראי בינלאומי על כל צרה שלא תבוא, גם אם תכננתם להתנהל במזומן כל הטיול.

 

מומלץ עבורך

תחבורה ציבורית בטנריף

התניידות באי,   נושא שלא פעם עולה בקבוצה ופונים אלי רבות לגביו. אגיד מראש שדעתי …