ראשי / השכרת רכב והתניידות בטנריף / ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח, אתם בטח שואלים את עצמכם האם כדאי לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל? בשביל מה לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל?

התשובה האמיתית, הפשוטה והקצרה היא על כל צרה שלא תבוא.

אני אישית מציע תמיד לעשות ביטוח אחרי שסגרתם כרטיסי טיסה, על כל צרה שלא תבוא (חס וחלילה…)

מכירים את זה שאתם סוגרים טיסה ואז יש ביטולים? מצב רפואי? משהו משפחתי שמחייב ביטול/שינוי מועד? המזוודה לא הגיעה ליעד? תפעילו ביטוח!

מניסיון אישי אני יכול להעיד כי במקרה של מזוודה שאבדה, מקבלים סכום אישור לסכום כסף בהתאם לביטוח (במקרה שלי 150$) עבור רכישת ביגוד, מוצרי היגיינה והלבשה תחתונה. שומרים את הקבלות ומתקזזים עם חברת הביטוח לאחר מכן (מומלץ לצלם גם את הקבלות בטלפון).

צרפתי כאן מספר אפשרויות לביטוחים שונים, שווה לבדוק ושכל אחד יעשה מה שהוא חושב שהכי מתאים לו, גם בכיסוי של הביטוח בהתאם לטיול וגם בעלות.

1.ביטוח "הראל – למטייל" – ביטוח מקיף הכולל יציאה לחו"ל במידת הצורך. ( למי מכם שיש מועדון ב"למטייל" יש לעיתים הנחות על הביטוח).

הרשמו כאן לביטוח.

 

 

2. ביטוח נסיעות מבית שירביט – דרכם ניתן לבצע מספר סוגי ביטוחים, כולל ביטוח של "טריפגרנטי" המאפשר ביטוח ביטול טיסה, כל עוד יש 12 שעות עד למועד הטיסה.

הרשמו כאן לביטוח.

 

3. ביטוח PassprtCard – ביטוח מקיף ומסודר עם כרטיס טעון מיוחד המאפשר סוגים שונים של ביטוחים עם כסף שנטען לכם ישירות לכרטיס בעת השהייה בחו"ל.

באמת שלא תזדקקו לאף אחד מהביטוחים האלו, אבל שמשקיעים כל כך הרבה כסף בחופשה, במיוחד שהיא שנתית ומשפחתית ולא זולה – אל תחסכו בפרט הזה שהויתור עליו יכול להיות יקר בסופו של דבר.

*חשוב לי לציין כי המידע פה צוין על דעתי האישית ואין מהווה ייעוץ מקצועי ( איני סוכן ביטוח).

 

תגובות

תגובות

מומלץ עבורך

תחבורה ציבורית בטנריף

התניידות באי,   נושא שלא פעם עולה בקבוצה ופונים אלי רבות לגביו. אגיד מראש שדעתי …